Společenský program

Vždy nás těšilo, že jsou obě konference pro vás i příjemnou společenskou událostí, místem, kde se rádi setkáváte se svými kolegy a přáteli. Dovolujeme si vás proto pozvat dne 10. dubna 2019 v 15.30 hod. na slavnostní otevření výstavních expozic a zejména na společenský večer, který připravujeme na 11. dubna 2019 v Městském divadle Brno, zahájení představení 19,30 hod.

Divadlo bude pro návštěvníky otevřeno do 18:30 hod. do 19:15 hod. Součástí společenského večera je i raut, který bude nabídnut návštěvníkům  po ukončení divadelního představení.
 

Výsledek obrázku pro městské divadlo brno fotky Výsledek obrázku pro městské divadlo brno fotky Výsledek obrázku pro městské divadlo brno fotky

 


 

Divadelní představení:

B Í T L S

bláznivá féerie s písněmi nejslavnější skupiny všech dob

 

Který kluk v šestnácti letech nezakládal kapelu? Který kluk jednou netoužil před zaplněným stadiónem už prvním hrábnutím do strun kytary vyvolat nadšené ječení zástupů fanynek? Který kluk nesnil o dráze rebelského rockera? Na jižní Moravě se píše rok 1967 ....

 

 

Více na: https://www.mdb.cz/inscenace/395-bitls

 

Režie: Stanislav Slovák

Hrají: Viktor Skála nebo Petr Štěpán, Michal Isteník nebo Alan Novotný, Lukáš Janota nebo Aleš Slanina, Marek Kolář nebo Jiří Mach, Barbora Remišová nebo Eliška Skálová, Matyáš Kyncl, Tomáš Herajt, Miloš Fiala, Jan Dvořák, Marek Hurák, Tomáš Dalecký, Dominik Brychta a další.  

 

Vstupenky

Vstupenky na Společenský večer se objednávají on-line při registraci. Takto předem objednané a zaplacené vstupenky je nutné si vyzvednout v prostorách registrace nejpozději v den konání akce (11. 4.) do 16,00 hod. Vstupenky, které byly objednány předem, ale neuhrazeny, budou rezervovány pouze do 15,00 hod. Poté budou prodány případným dalším zájemcům. V době konání kongresu již nelze zaručit dostupnost vstupenek na společenský večer, kapacita je omezena!

 

Adresa

Lidická 1863/16, 602 00 Brno.

www.mdb.cz

 

Doprava pro účastníky BOD a KNZP z místa konání konferencí 

Před hotely Holiday Inn a Voroněž I a před pavilonem E - brána č. 4 budou přistaveny autobusy, které budou odvážet hosty k Městskému divadlu Brno.

Rozpis odjezdů autobusů z BVV směr MDB v 18:20 hod, 18:35 hod a 18:50 hod a zpět po skončení divadelního představení od MDB k hotelu Holiday Inn 23:15 hod a 23:45 hod.

Vstup do divadla je možný nejdříve od 18:30 hod.