Registrace k účasti na konferenci

​Upozorňujeme, že zrušení registrace po zaplacení poplatku nebude možné, tzv. storno poplatky nejsou možné. 

 

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

na základě Vaší předregistrace bychom Vás chtěli vyzvat k potvrzení Vašeho zájmu účastnit se Brněnských onkologických dnů fyzicky.

 

Aby byla Vaše registrace k prezenční účasti přijata, je třeba ji potvrdit v registračním systému BOD. V systému prosím potvrďte konkrétní dny, v nichž se konference zúčastníte. Tento krok je nutný i v případě zaměstnanců MOÚ či vyzvaných řečníků.

 

Potvrzení je třeba učinit nejpozději do 17. 9. Následně je nutné zaplatit poplatek za prezenční účast, platba musí být připsána nejpozději do 23. 9. V případě nepotvrzení a nezaplacení registrace bude Vaše prezenční místo uvolněno dalším zájemcům.

 

Odkaz k potvrzení registrace k prezenční účasti: https://www.onkologickedny.cz/order/redir

 

Současně se Vám omlouváme za složitější formu registrace, která je dána aktuální epidemiologickou situací a s ní souvisejícími omezeními. Děkujeme za pochopení a věříme, že Vám bohatým programem i příjemnými prostory tuto komplikaci vynahradíme.

 

Budeme se těšit na viděnou v říjnu.

Organizační a programový výbor BOD

 

............................................................................................................................................................

 

 

Současná epidemiologická situace organizátorům hromadných akcí značně komplikuje práci a vzhledem k nestálosti situace a nutnosti náhlých změn na ně klade vysoké nároky. Z toho důvodu si Vás již nyní dovolujeme požádat o pochopení, trpělivost a spolupráci při registraci, která letos bude složitější.

 

IMG_2392.jpg Registrovat se můžete zde

 

*Upozorňujeme, že registrace na místě nebude možná. 

 

IMG_2392.jpgAktivní vs. pasivní účast

Letošní ročník nabídne vzhledem k současným, a pravděpodobně i v termínu konference, očekávaným restrikcím menší kapacitu pro prezenční účast. Avšak i přes ztíženou epidemiologickou situaci usilujeme o to, abychom mohli BOD uspořádat v prezenční formě pro co nejvyšší počet účastníků. Prezenční místa potřebujeme zaručit vyzvaným a aktivním přednášejícím, právě proto bude letošní registrace probíhat v několika vlnách.
 

>> Bližší informace o aktivní účasti <<
 
>> Bližší informace o pasivní účasti <<

 

IMG_2392.jpgPoplatky

Aktuálně je možné si zaplatit online účast. Ceny se liší na základě kategorie, do níž účastník spadá.
 

Online účast

Kategorie

 Výše poplatku v Kč

Lékař

900,-

Lékař ve speciální. přípravě

700,-

Praktický lékař (pouze středa)

300,-

Nelékařský zdravotník

300,-

Laboratorní pracovník

300,-

Pracovník ve výzkumu

600,-

Farmaceut

600,-

Ostatní odborní pracovníci

900,-

Student

300,-

Novinář

300,-

Hosté

  • Při registraci v této kategorii bude vyžadován kód, který získáte od pracovníků organizačního sekretariátu (bod@mou.cz, 543 134 102) 

zdarma 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Prezenční účast

Den

Výše poplatku v Kč Slavnostní večeře s vyhlášením 

Středa

200,-

Čtvrtek 

200,-300,-

Pátek

200,-

* Poplatek za prezenční účast v rámci daného dne zahrnuje také stravu. K uhrazení poplatku za prezenční účast budete vyzváni.