Pasivní účast

Velice se Vám omlouváme za komplikace vzniklé při potvrzování a dokončování registrace. Došlo k chybě v rámci systému. Na její opravě pracujeme. Prosíme všechny, aby postupovali dle níže uvedeného postupu. Děkujeme za pochopení.

 

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

na základě Vaší předregistrace bychom Vás chtěli vyzvat k potvrzení Vašeho zájmu účastnit se Brněnských onkologických dnů fyzicky.

 

Aby byla Vaše registrace k prezenční účasti přijata, je třeba ji potvrdit v registračním systému BOD. V systému prosím potvrďte konkrétní dny, v nichž se konference zúčastníte. Tento krok je nutný i v případě zaměstnanců MOÚ či vyzvaných řečníků.

 

Potvrzení je třeba učinit nejpozději do 17. 9. Následně je nutné zaplatit poplatek za prezenční účast, platba musí být připsána nejpozději do 24. 9. V případě nepotvrzení a nezaplacení registrace bude Vaše prezenční místo uvolněno dalším zájemcům.

 

Odkaz k potvrzení registrace k prezenční účasti: https://www.onkologickedny.cz/order/redir

 

Současně se Vám omlouváme za složitější formu registrace, která je dána aktuální epidemiologickou situací a s ní souvisejícími omezeními. Děkujeme za pochopení a věříme, že Vám bohatým programem i příjemnými prostory tuto komplikaci vynahradíme.

 

Budeme se těšit na viděnou v říjnu.

Organizační a programový výbor BOD

 

............................................................................................................................................................

 

 

IMG_2392.jpgAktuálně je spuštěna ostrá registrace k pasivní prezenční účasti. Prosíme všechny předregistrované, aby svoji registraci potvrdili, a to do 17. 9. a následně do 24. 9. zaplatili registrační poplatek. Ti, kteří se ještě neregistrovali, mají aktuálně možnost se registrovat. V tomto případě je třeba rovnou zaplatit registrační poplatek za pasivní prezenční účast. Vzhledem ke kapacitním omezením bude registrace pro účastníky postupně omezována.IMG_2392.jpg
 

IMG_2392.jpgCo znamená předregistrace?

Letošní ročník se bude konat v tzv. hybridní formě. Celá konference bude přenášena online, pro omezený počet účastníků se uskuteční i prezenčně v Hotelu Passage v Brně. Počet prezenčních účastníků se bude odvíjet od aktuální epidemiologické situace a hygienických nařízení.

Zájemci o prezenční pasivní účast mohou projevit svůj nezávazný předběžný zájem formou předregistrace. Zatím však neplatí účastnický poplatek a platí pouze poplatek na on-line účast.

Na základě epidemiologické situace bude v září 2021 stanoven počet možných prezenčních účastníků a budou osloveni ti zájemci, kteří v předregistraci projevili svůj zájem. Následně budou vyzváni k úhradě účastnického poplatku za samotnou prezenční účast na konkrétní dny.

Upozorňujeme, že počet míst bude tento rok výrazně omezený, a proto můžeme v současné chvíli prezenční účast garantovat pouze aktivním účastníkům, tzn. pouze jednomu autorovi daného sdělení (včetně přijatých posterových sdělení), tedy prvnímu nebo prezentujícímu autorovi.

 

IMG_2392.jpg Registrovat se můžete >>zde<<