Onkologická problematika v ordinaci praktického lékaře

Vážená paní doktorko, vážený pane doktore,

 

dovolujeme si vás pozvat k účasti na sedmém ročníku vzdělávací akce: „Onkologická problematika v ordinaci praktického lékaře,“ která se uskuteční dne 16. května 2018 v rámci „Brněnských onkologických dnů.“  Akce bude probíhat v pavilonu „E“  brněnského výstaviště Veletrhy Brno a.s. (BVV) od 14,00 do 19,00 hod.  Ve spolupráci se Sekcí preventivní onkologie České onkologické společnosti ČSL JEP jsme pro Vás připravili velmi zajímavý program zaměřený zejména na problematiku onkologické prevence a protinádorové léčby, včetně stavů, se kterými se při onkologické léčbě může ve své ambulanci setkat i praktický lékař. Hovořit se bude rovněž o pohledu onkologů na alternativní a komplementární medicínu.

 

Účast praktických lékařů na vzdělávací akci „Onkologická problematika v ordinaci praktického lékaře“ je ZDARMA. Registrace je nyní možná jen e-mailem: bod@mou.cz (potřebujeme znát Vaše jméno, příjmení, odbornost, adresu, telefon a případně e-mail) nebo telefonicky: 54313 4231 (v pracovní dny od 9 do 14 hod. do 14. 5. 2018). Preferujeme registraci e-mailem!

Registrace zdarma bude možná i na místě, nicméně doporučujeme ji provést dříve!

 

Akce je zařazena do systému vzdělávání ČLK a na závěr bude možné získat certifikát o účasti a 6 kreditů. Další informace o konferenci získáte na internetových stránkách www.onkologickedny.cz.

 

Těšíme se na vás!

 

MUDr. Milana Šachlová, CSc. et Ph.D.

Koordinátorka programu BOD pro praktické lékaře

 

PROGRAM PRO PRAKTICKÉ LÉKAŘE KE STAŽENÍ