Onkologická problematika v ordinaci praktického lékaře

Vážená paní doktorko, vážený pane doktore,

 

dovolujeme si vás pozvat k účasti na osmém ročníku vzdělávací akce: „Onkologická problematika v ordinaci praktického lékaře,“ která se uskuteční dne 10. dubna 2019 v rámci „Brněnských onkologických dnů.“  Akce bude probíhat v pavilonu „E“  brněnského výstaviště Veletrhy Brno a.s. (BVV) od 14,00 do 19,00 hod

 

Připravujeme pro vás velmi zajímavý program zaměřený zejména na problematiku onkologické prevence a protinádorové léčby, včetně stavů, se kterými se při onkologické léčbě může ve své ambulanci setkat i praktický lékař. První blok, pořádaný ve spolupráci se Sdružení praktických lékařů České Republiky a se Společností všeobecného lékařství ČLS JEP,  se bude podrobně věnovat dispenzarizaci onkologických pacientů v ambulanci praktického lékaře. Další bloky tradičně připravila Sekce preventivní onkologie České onkologické společnosti ČSL JEP.

 

Účast praktických lékařů na vzdělávací akci „Onkologická problematika v ordinaci praktického lékaře“ je ZDARMA. Registrace je nyní možná jen e-mailem: bod@mou.cz (potřebujeme znát Vaše jméno, příjmení, odbornost, adresu, telefon a případně e-mail) nebo telefonicky: 54313 4231 (v pracovní dny od 9 do 14 hod. do 5. 4. 2019). Preferujeme registraci e-mailem!

 

Registrace zdarma bude možná i na místě, nicméně doporučujeme ji provést dříve!

 

Akce je zařazena do systému vzdělávání ČLK a na závěr bude možné získat certifikát o účasti a 6 kreditů. Další informace o konferenci získáte na internetových stránkách www.onkologickedny.cz.

 

 

Těšíme se na vás!

 

MUDr. Milana Šachlová, CSc. et Ph.D.

Koordinátorka programu BOD pro praktické lékaře