Onkologická problematika v ordinaci praktického lékaře

Vážená paní doktorko, vážený pane doktore,

 

dovolujeme si vás pozvat k účasti na osmém ročníku vzdělávací akce: „Onkologická problematika v ordinaci praktického lékaře,“ která se uskuteční dne 10. dubna 2019 v rámci „Brněnských onkologických dnů.“  Akce bude probíhat v pavilonu „E“  brněnského výstaviště Veletrhy Brno a.s. (BVV) od 14,00 do 19,00 hod

 

Připravujeme pro vás velmi zajímavý program zaměřený zejména na problematiku onkologické prevence a protinádorové léčby, včetně stavů, se kterými se při onkologické léčbě může ve své ambulanci setkat i praktický lékař. První blok, pořádaný ve spolupráci se Sdružení praktických lékařů České Republiky a se Společností všeobecného lékařství ČLS JEP,  se bude podrobně věnovat dispenzarizaci onkologických pacientů v ambulanci praktického lékaře. Další bloky tradičně připravila Sekce preventivní onkologie České onkologické společnosti ČSL JEP.

 

Účast praktických lékařů na vzdělávací akci „Onkologická problematika v ordinaci praktického lékaře“  je ZDARMA do termínu uzavření pasivní účasti na BOD.

 Registrace je nutná přes webové stránky konference  www.onkologickedny.cz  do 29.3.2019.

 

Po 29.3.2019 je možná registrace na místě za poplatek.

 

 

Akce je zařazena do systému vzdělávání ČLK a na závěr bude možné získat certifikát o účasti a 6 kreditů. Další informace o konferenci získáte na internetových stránkách www.onkologickedny.cz.

 

 

Těšíme se na vás!

 

MUDr. Milana Šachlová, CSc. et Ph.D.

Koordinátorka programu BOD pro praktické lékaře