Aktivní účast

Aktivní účast pro vyzvané řečníky a aktivní přednášející

 

IMG_2392.jpg Šablona prezentace BOD
 

>> Ke stažení zde << 

 

 

IMG_2392.jpg Pokyny pro ústní sdělení
 

Přednášející si dovolujeme upozornit, že jejich ústní sdělení nesmí překročit vymezený čas. Předsedající v sekcích jsou povinni ukončit přednášku po vyčerpání časového limitu.
Ke své přednášce si prosím připravte prezentaci ve formátu .ppt nebo .pptx. Prezentaci prosím odešlete nejpozději do 24 hodin před zahájením Vašeho bloku na adresu lukas.senk@fileno.cz, případně ji odevzdejte technické obsluze ve „Slide room“, který bude umístěn v přízemí hotelu Passage, a to nejpozději 1 hodinu před začátkem bloku, ve kterém je přednáška zařazena. Není možné odevzdávat prezentace technikovi přímo v sále. Při nedodržení dodání v uvedeném časovém předstihu si pořadatelé vyhrazují právo z technických důvodů prezentaci nepřijmout. 

V případě, že se nebudete moci zúčastnit BOD osobně, nabízíme možnost předtočení příspěvku formou telekonference přes ZOOM a Vaše následné připojení do živého vysílání v čase určeném na diskuzi. Pokud máte o tento postup zájem, informujte nás prosím co nejdříve na e-mail bod@fileno.cz (nezapomeňte uvést číslo svého mobilního telefonu pro rychlou domluvu) nebo na telefon +420 733 529 420 (p. Daněk, firma Fileno), kde s Vámi probereme technické záležitosti spojené s přenosem.

 

V JAKÉM FORMÁTU MOHU PREZENTACI ODEVZDAT?

Preferovaným formátem je .ppt, .pptx vytvořený v MS PowerPoint®. Akceptovány budou všechny verze, tj. jak starší *.ppt, tak aktuální *.pptx.
Jiné formáty, jako například .pdf nebo prezentace OpenOffice Impress, Kingsoft Presentation, SlideDog, ExpressPoint, GoogleSlides apod., nejsou podporovány.
Pokud připravujete prezentaci v AppleKeynote®, převeďte ji, prosím, před odesláním do .ppt nebo .pptx. Pro zaručení bezchybné funkčnosti a stejného vzhledu prosím raději přineste své notebooky Apple s sebou. Z technických důvodů ale není možné realizovat samotné promítání z vlastního notebooku.
Preferovaný je poměr stran 16:9, ale je možné prezentaci zaslat i ve starším poměru 4:3.

 

JAK PŘIPRAVIT VIDEA, ABY NEDOCHÁZELO K JEJICH CHYBNÉMU PŘEHRÁVÁNÍ?

Šancí na možné opravy nefunkčního videa je jeho dodání jako separátního souboru spolu s prezentací! Tj. poslat všechny soubory pomocí datových úložišť.
V opačném případě nelze garantovat správný chod videa.
Videa doporučujeme vnořit dovnitř do prezentace. Pro řešení případných problémů prosíme řečníky, aby měli všechna videa vnořená v prezentaci k dispozici i samostatně (nejlépe v samostatné složce). Doporučujeme použití standardních nelicencovaných video kodeků (H.264, XVID, WMV atd.).

 

IMG_2392.jpg Pokyny pro autory posterů

Své postery prosím vložte jako přílohu o velikosti 1 strany, a to ve formátu ppt nebo jpg, poměr stran 16 : 9, rozlišení 1920 x 1080, tj. full HD (max. 500 MB) do svého účtu v registračním systému BOD, a to nejpozději 30. 9. 2021. Během prvního dne konání BOD proběhne i hodnocení posterů odbornou komisí, která vybere nejlepší posterové sdělení, jež bude honorováno cenou 10 000 Kč. Cena bude autorům předána následující den v rámci slavnostní večeře.